zpět na úvodní stránku

Masáže

Klasická masáž
Masáž, která se soustředí na namožená a bolavá záda, ztuhlé svaly a klouby. Přináší úlevu při svalovém napětí a únavě. Prokrvuje a prohřívá, zmírňuje otoky a má hojivé a regenerační účinky. Je vynikající při bolestech v oblasti krční páteře.

Klasická masáž – šíje
Velmi časté bolesti krční páteře, které jsou typickým důsledkem strnulé pozice sezení u počítače, mají za následek bolesti hlavy, tlaky za očima, vystřelování bolestí do rukou, nespavost a problémy se stresem, což přináší častější pocit únavy a menší výkonnost při práci. Masáž je vhodná nejen jako pomoc od bolesti, ale také jako účinná a příjemná prevence.

Lymfatická masáž
Jemná technika masáže, která přispívá ke zlepšení činnosti lymfatického systému. Účinně působí při zadržování vody, při odstraňování celulitidy, jizviček (po operacích, úrazech, liposukci), pomáhá při migrénách, popáleninách, detoxikaci a ke zvýšení imunity.

Zábaly exklusive
Pouze přírodní přísady nejvyšší kvality z jihu Itálie a speciální technika masáže dávají neobyčejný pocit uspokojení a komfortu, a činí tyto procedury opravdu exkluzivními.

RAŠELINA
Doporučeno pro klienty s citlivou pokožkou a také s nemocemi štítné žlázy. Má silně projevující se účinek odvádějící vláhu a účinek proti celulitidě. Zbavuje zčervenání, otoků, hluboko čistí pokožku. Měkký peeling, 100 % rašelina, přírodní éterické oleje, krém odvádějící vláhu, relaxační masáž.

RITUAL CANDLE MASSAGE
K této jedinečné proceduře se používají speciálně vytvořené svíčky, které jsou určené k masáži. K dispozici jsou 4 vonné verze, které odpovídají 4 elementům ze znamení zvěrokruhu - VODA, VZDUCH, OHEŇ, ZEMĚ. Ritual candle massage - je víc než samotná masáž, ale skutečný smyslový aromaterapeutický zážitek. Procedura obsahuje peeling solí z Mrtvého moře a masáž celého těla.

BAMBUSOVÁ MASÁŽ
Tato exklusivní technika s použitím bambusu, je ideální jak pro muže (zvlášť pro sportovce, díky stimulaci nervových a svalových vláken, zesilují se uvolňující a zklidňující vlastnosti), tak i pro ženy (které trpí celulitidou s otoky nebo s fibrózou, díky zesílení drenážních a obnovujících vlastností).

ČOKOLÁDOVÁ MASÁŽ
Doporučeno na stres, únavu, špatnou náladu. Dobře zvláčňuje a tonizuje pokožku, obohacuje ji o prospěšné mikročástice. Měkký peeling, olej sladkého mandlovníku, 100 % čokoláda, čokoládový krém, relaxační masáž.

Lávové kameny
Vysoce kvalitní vulkanické kameny uvolní svalstvo celého těla, klouby, prohřeje celý organismus, dodá energii, stimuluje krevní oběh. Mají hluboký účinek na celý organismus. Dotkněte se procedury, která Vám daruje pocit harmonie a krásy. Hluboký účinek na celý organismus odstraňuje únavu a napětí, a vulkanické kameny a speciální masáž udržují energetickou rovnováhu celého organismu.